Vítejte v Penzionu FAMILY ***

Nacházíme se ve velice lukrativní lokalitě v SRDCI KRKONOŠ.

PENZION: Zaměřujeme se na ubytování převážně rodin s dětmi, místo u nás najdou ale i páry nebo skupiny přátel. Snažíme se prostředí penzionu vést v klidné atmosféře a o své hosty pečujeme. 

APARTMÁNY FAMILY: Naše nová budova Apartmánů FAMILY se nachází v centru města Svoboda nad Úpou a nabízí plno vyžití. Na dojití pak najdete spoustu restaurací, bowling i diskotéku. Budova je však zasazena do klidné části centra města, kde Vás nikdo nebude rušit. Nabízí celkem 5 prostorných apartmánů. Každý má svůj obývací pokoj, kuchyňský kout - jednu až dvě ložnice a koupelnu. I když je budova na jiném místě nežli Penzion, je možné veškeré společenské venkovní aktivity využít (bazén, welness, dětské hřiště).

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ: Na přilehlé zahradě je prostorné dětské hřiště s pískovištěm, velikou trampolínou, houpačkou, domečkem a dalším vybavením. Máme i ping-pongový stůl a prostornou plochu, pro hraní míčových her nebo třeba badmintonu.

DĚTSKÁ HERNA: Uvnitř penzionu se v mezipatře nachází dětská herna, ve které je posezení, všelijaké hračky a stavebnice a na zdi visí veliká LED TV s USB vstupen, kde můžete svým ratolestem ke hraní pustit i vlastní oblíbené pohádky. Na restauraci, kde probíhá snídaně je pak malý koutek, kde se mohou děti také zabavit.

BAZÉN: Venkovní bazén je zastřešený a umožňuje koupání i v nepříznivém počasí. Bazén má vnitřní osvětlení, takže se lze koupat i ve večerních hodinách.

PERGOLA: Hned vedle hlavního vchodu na zahradu je vstup do pergoly, kde se nachází veliký gril, posezení, které ocení i početnější skupiny a venkovní bar. Ten je v letní sezóně samoobslužný :) 

TERASA PRO OPÉKÁNÍ ŠPEKÁČKŮ: Hned vedle dětského hřiště jsme pro Vás vybudovali samostatnou terasu s posezením, kde si s rodinou můžete v klidu opéct špekáčky a zaposlouchat se do šumění nedaleké řeky Úpy. 

LYŽÁRNA A KOLÁRNA: Jsme připraveni i na ty, kteří svůj volný čas rádi tráví aktivně. Přímo v budově je k dispozici lyžárna, kam můžete odložit lyže, snowboardy a sáňky, máme zde výkonný sušák lyžařských bot a oblečení a zamykatelné skříňky. Pro letní sezónu je pak k dispozici kolárna v podobě garáže ke které máte klíček. Jsou zde stojany na kolo, takže svůj sportovní nástroj nemusíte opírat nikde o zeď.

POKOJE: Celková kapacita je 33 lůžek. Každý pokoj je vybaven vlastním soc. zařízením, LED TV a minibarem, který slouží jako lednička. Na každém pokoji jsou úložné prostory v podobě skříní a nočních stolků. Máme jeden dvoulůžkový pokoj, dva třílůžkové, jeden čtyřlůžkový, dále pak jeden rodinný - pětilůžkový, který disponuje dvěma oddělenými ložnicemi, dále pak dva apartmány se dvěma ložnicemi - čtyřlůžkové. Posledním pokojem je apatrmán DeLuxe - náj největší pokoj - jsou zde dvě ložnice, kuchyňka, jídelní kout, 2x pohovka (rozkládací), 2X TV, elektrický krb a knihovnu.

KUCHYŇKA: Nově mají všichni hosté k dispozici malou společnou kuchyňku, kde se nachází čajová konvice, mikrovlnná trouba, dvouplotýnkový vařič, nějaké hrnce, pánve a samozřejmě také potřebné talířky, hrníčky příbory a tak dále. Můžete si tak, když budete mít chuť klidně připravit něco k večeři a nemusíte nutně každý den navštěvovat restauraci.

WELNESS: Největší novinkou je u nás nově postavený menší welness v podobě FINSKÉ SAUNY až pro 6 osob a FINSKÉ VANY. Obě zařízení jsou určena pro letní i zimní provoz a krásně se v nich relaxuje. Příjemnou atmosféru doplní relaxační hudba a příjemné barevné led osvětlení celé plochy ve večerních hodinách.